Babamız Abdullah Sezgin’in 1970’lerde kurduğu marangoz tezgahında başladı hikayemiz. Küçük bir atölyede büyük emeklerle hazırladığı mobilyaları müşterilerine sunarken yaşadığı mutluluğu seyrederdik o tarihte.

“Aşkla yapılmalı her iş” diyordu bize. Kolay değildi bir ağaç kütüğünden muhteşem işlemeli bir tabure yapmak ya da sade bir çekmece çıkarmak ağaçtan.

İzmir’e yurtdışından kamyonlarla keresteyi ilk defa getirmişti ve yetmiyordu küçük atölye artık. Elimiz çekiç tutmaya başlayınca geçiverdik tezgahın başına biz de. Ne yaptıysa aynısını yapmaya çalışıyorduk babamızın.. ustamızın.

ve 40 yılı geride bıraktık.. “Aşkla” devam ediyoruz zamana ayak uyduran fabrikamızda. El işçiliğini teknolojiye bırakırsak da elimiz dokunuyor hala ahşabın tenine. Son model tezgahlarda hazırladığımız her ürünü ince ince kontrol ediyoruz. Alışkanlık ve bizim için en önemli gereklilik.

Lüks konut projelerinin yükseldiği şehirlerde SONAY Mobilya tercih ediliyor.Mutfak dolaplarından hilton banyosuna, raylı yatak odası dolaplarından tüm kapılarına kadar. Çünkü özel projeler özel emek ister, sağlamlık ve konfor beklenir her metrekaresinde.

En küçük yaşam alanından en görkemli projelere kadar bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

SONAY Mobilya ailesi bu gururla nice 40 yılları geride bırakarak ilk günkü “Aşkla” hizmet etmeye devam edecektir.